Oto Sabinowo

Kameralne miasteczko

z piaszczystą plażą i zielenią

Sarbinowo to doskonale miejsce na nadmorski wypoczynek

Znajduje się tu sporo drobnych atrakcji dla dzieci, restauracji, smażalni ryb i barów.  Piaszczysta, szeroka plaza oraz wspaniała, nowoczesna i zadbana promenada, biegnąca tuż nad nią są atutem Sarbinowa. Obecnie promenada wraz z otaczającymi ja kawiarniami, barami oraz innymi  atrakcjami stanowi jeden z piękniejszych obiektów spacerowy nad polskim morzem.

W Sarbinowie zobaczymy neogotycki kościół ze wspaniałymi witrażami oraz zbudowaną na początku XIX wieku drewnianą chatę.

Kilka kilometrów na wschód od Sarbinowa zlokalizowane są wpisane na listę zabytków Chłopy a nieco dalej – oznaczenie przebiegającego w pobliżu, szesnastego południka. Z kolei udając się na zachód dotrzemy do Gąsek, słynnych za sprawą swej latarni morskiej. Można również udać się do oddalonego o 7 km Mielna gdzie znajduje sie n.p. Park Linowy, lub Manowa na przejażdżkę Koszalińską Koleją Wąskotorowa.

Warto także odwiedzić Ogrody Tematyczne Hortulus, które znajdują się w Dobrzycy, zaledwie 12 kilometrów od Sarbinowa lub Kołobrzeg oddalony o 36 kilometrów.

W mniej słoneczne dni można odwiedzić Papugarnię lub bardzo atrakcyjny Aquapark w Koszalinie, oba miejsca są doskonale do wypadu z dziećmi.

W Sarbinowie znajdują się również szlaki piesze lub rowerowe które pozwolą zadowolić bardziej aktywnych wczasowiczów.

Zobacz, napisz... odpocznij...

O Pensjonacie Viki

Poczytaj o naszym pensjonacie, zobacz co mamy do zaoferowania.

Oferta i cennik

Zobacz nasze pokoje, ofertę oraz cennik.

O Sarbinowie

Poczytaj o pięknym, nadmorskim Sarbinowie.

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas, aby dokonać rezerwacji.